Корзина
1025 отзывов
"ЗАБАВОЧКА-ДЕКОР" МАГАЗИН, ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ
+380673946492

Вінки, вироби, заготовки та основи з натуральних матеріалів

1 2

    Натуральний декор, матеріали  та заготовки незамінні при створенні квіткових композицій, оформлення інтер'єрів, фотозон, весільних арок тощо. Жодне свято не обійдеться без прикрас від природи. На новорічні свята - це різдвяні віночки з березових гілок чи виноградної лози, чимало натуральних шишок. На Великдень ми створюємо прикраси, використовуючи віночки з моху чи пір'я. Весілля та фотозони прикрашають пишні сухоцвіти, салекс.

   Й не дивно, що ми любимо це використовувати. Натуральний декор ніби наближає нас до природи, ми використовуємо її неповторні дари.

    Майстерня та інтернет-магазин декору "Забавочка" пропонує чимало заготовок, основ та виробів з натуральних матеріалів власного виробництва, а також виробництва Польщі та Китаю.

В асортименті:

-віночки з березових, лозових гілок, моху, соломи, сіна;

- вироби з соломи, щітки, ротангу та деревини;

-готові вироби, прикрашені сухоцвітами та багато іншого.

Сподіваємось, що наш асортимент натуральних матеріалів допоможе вам у реалізації ваших творчих і креативних задумів! 

     Вдалих покупок!

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ― 200 ГРН. Оптові ціни дійсні при замовленні товару від 1000 грн по оптових цінах.

Оптові та роздрібні ціни вказані в назві товару. Відправлення товару здійснюється лише при обов'язковій передодлаті в розмірі 200 грн на картку ПриватБанку. Зверніть увагу, що замовлення приймаються лише через корзину, в телефонному режимі, на вайбер чи на пошту замовлення не приймаються. Обмін та повернення товару. При наявності пошкоджень чи браку повернення відбувається за рахунок магазину. При обміні товару послуги перевізника оплачує покупець.

Оформлення замовлення можливе до 3 днів. Магазин залишає за собою право на відмову від оформлення замовлення без пояснення причин.